Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pani Paulina poszukuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Monachium

2017-09-17

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Pani Paulina poszukuje opiekunki, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_798A

Nasz podopieczny:

Podopieczna ma 59 lat, mieszka w okolicach Monachium wraz ze swoim mężem. Jest niesamodzielna i jest osobą leżącą, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego korzysta z wkładek. Stan psychiczny: w normie.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, czyli porządki i dbanie o czystość oraz robienie prania.

Oprócz tego opiekunka będzie pomagać Pani podczas codziennych kąpieli, czynnościach higienicznych, zmianie wkładek, również przy spożywaniu posiłków. Do zadań opiekunki będzie również należało przenoszenie Pani z wózka na łóżko i odwrotnie.Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie dobrym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece.Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Dobre stawki oraz opiekę konsultantów.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6908 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108884 ofert pracy. Sprawdź!