Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekun osób straszych

Gowork.pl

Bunde

2017-09-17

Opiekun osób straszych

Nasz podopieczny:

Praca w Bunde u Pana Rudolfa (90kg wagi, 180 cm wzrostu)

Podopieczny porusza się za pomocą wózka lub za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Choruje na stwardnienie rozsiane, ma III stopień niepełnosprawności, nosi stały cewnik.

Obowiązki:

Najważniejsza jest opieka nad podopiecznym, pomoc w higienie ciała, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu. Dodatkowo gotowość do czuwania w nocy.Wymagania:

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka i z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowaniem w powierzone obowiązki.Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1000 euro nettoOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5157 oraz imię i nazwisko oraz województwo

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108884 ofert pracy. Sprawdź!