Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Potrzebna opieka dla seniora

Engeldaheim

Harsewinkel

2017-09-13

Miejsce pracy:  Harsewinkel

Pan Adolf ma 170 cm wzrostu i waży 60 kg. Jest niesamodzielny i cierpi na lekką depresję. Choruje na Parkinsona, demencję, niewydolność serca oraz ma problemy z przełykiem. Cierpi też na chroniczne biegunki.

Nr referencyjny: NIEM_53A

Obowiązki:

- czuwanie w nocy

- pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu

- obsługa wózka inwalidzkiego

- pomoc przy jedzeniu

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami chorującymi na Parkinsona

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1080 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego, wyżywienie oraz ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5345 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>