Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Komisjoner-Orderpicker-Zbieranie zamówień/ NIEMCY 3TYG W PRACY TYDZIEŃ W POLSCE

i-Work agencja zatrudnienia

Monachium

2017-09-07

i-Work agencja pośrednictwa pracy,  rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych,logistycznych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.

Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276).

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Obowiązki:

  • Praca w temperaturze okol 3 stopni. Zbieramy zamowienia w systemie Pick By Voice, dlateko liczebniki od 1-2000 w jezyku niemieckim sa podstawa.
  • Oprocz tego jest kilka komed w jezyku niemieckim  np.Box Voll, Auftrag fertig usw. sa szybo do nauczenia.
  • Oferujemy prace w Systemie tzn  3 tygodnie w Niemczech i tydzien w Polsce lub na stale i zjazdy do Polski tylko na Urlopy.
  • Okolo 90 % praconikow pracuje w systemie 3x1 aby nie miec takiej rozlaki z rodzina.

Wymagania:

  • Język niemiecki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Zapewniamy zakwateronanie na firmowych mieszkaniach. Koszty  miesieczne z ogrzewaniem i woda  TV i 60% mieszkan mit WIFI wynosza:

  • Mieszkanie na 2 Osoby  (2 pokojowe i lazienka) 145 Euro od osoby na miesiac
  • Mieszkanie  na 3 Osoby (duze 2 pokojowe i lazienka) 122  Euro od osoby na miesiac
  • Mieszkanie/ dom  wiecej niz 4 osoby (gora po dwie osoby na pokoju) 107 Euro od osoby na miesiac

Stawka na godz.9 Euro plus Prämia Akkordowa

Zapewniamy dowoz do miejsca Pracy i na mieszkania(darmowe dojazdy)

Dodaktowe koszty za TV i WIFI okolo 12 Euro miesiecznie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt telefoniczny pod nr 668 726 436 lub 793 193 049

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!