Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pracownik Pralni Przemysłowej/HOLANDIA SUPER ZAROBKI PRACA DLA PAR

i-Work agencja zatrudnienia

Eindhoven

2017-09-07

i-Work agencja pośrednictwa pracy,  rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych,logistycznych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.

Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276).

Miejsce pracy: Eindhoven, Ooij, Zoetemeer, Koudekerk, Holandia

Obowiązki:

Do pralni przede wszystkim trafiają „materiały użytkowe” (nie odzież) ze szpitali, hoteli, moteli, landali, tj. prześcieradła, poszwy na pościel i poszewki na poduszki, ręczniki, ścierki, koce.

Pralnia dzieli się na 2 działy – brudny i czysty.

Panowie zazwyczaj pracują w dziale brudnym

W dziale brudnym rozpakowywane są worki z brudnymi rzeczami i sortowane (koce, pościele, ręczniki itp.). Temperatura jak i wilgotność powietrza jest wyższa niż pokojowa.

Panie natomiast pracują na dziale czystym, gdzie rzeczy są wyciągane z pralek, podawane do maszyn, które je prasują, składanie, przygotowywanie do odesłania itp.

Na początku większość nowych Pań pracuje przy maglu,  ściąga się z taśmy czyste, mokre prześcieradła i wkłada do maszyny, która je magluje.

Takie prześcieradło waży ok 1 kg – więc ręce na początku bolą.

Wymagania:

• Dokładność
• Język angielski minimum podstawowy
• Prawo jazdy kat B
• Nie wymagamy doświadczenia przy pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zakwaterowanie 87€/tydzień potrącane z wynagrodzeni
  • pełny wymiar czasu pracy (40 godz tygodniowo)
  • nadgodziny w razie potrzeby przedsiębiorstwa

Wypłaty są co miesiąc do 10 każdego miesiąca. Po przepracowaniu dwóch tygodni możemy przelać zaliczkę w wysokości 400 zł.

Mimo, że jest to umowa podpisywana z polską agencją pracy obowiązują nas również przepisy prawa pracy kraju, do którego delegujemy pracownika. Zgodnie z prawem holenderskim do każdej pensji doliczane jest 8 % z tytułu dodatku wakacyjnego, a po zakończeniu umowy wypłacany jest również dodatek urlopowy w wysokości 10,43 % od podstawy wynagrodzenia. Wszystkie dodatki z tytułu pracy w nadgodzinach

Stawka 10,04 €/godz

Średnie zarobki miesięczne po potrąceniach pomiędzy 6000 a 8000 PLN

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Kontakt telefoniczny pod nr 668 726 436 lub 793 193 049

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!