Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pakowacz Holandia OD ZARAZ

KBTI Poland

Kielce

2017-09-07

Agencja zatrudnienia KBTI Poland poszukuje osób do pracy przy pakowaniu produktów

Miejsce pracy: Bleiswijk
Nr referencyjny: 9154

Obowiązki:

pakowanie produktów: orzeszki, butelki po napojach, czasopisma

Wymagania:

dostępność na dłuższy okres czasu
mile widziane prawo jazdy kat B
mile widziana znajomośc języka angielskiego

Oferujemy:

stawka zgodna z CAO

zakwaterowanie (dobre warunki)

ubezpieczenie

transport do pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres email w temacie wpisując: pakowacz Bleiswijk

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!