Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Magazynier

Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o.

Łozienica

2017-09-06

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Łozienica

Obowiązki:

  • przyjmowanie oraz kontrola dostaw
  • nadzór nad stanami magazynowymi
  • przygotowywanie i realizowanie wysyłek
  • utrzymywanie magazynu w czystości i porządku
  • obsługa sztaplarki

Wymagania:

  • doświadczenie pracy przy obsłudze sztaplarki
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawniania na wózki widłowe
  • aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • pracę w zespole młodych ludzi

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą skontaktuj się z nami:
-wyślij CV na adres mailowy: APLIKUJ
-zadzwoń pod nr 504 319 314
-wyślij sms o treści "magazynier" pod nr 504 319 314 - na pewno oddzwonimy

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!