Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Traktorzysta z jezykiem niemieckim

Sterwerk GmbH

Magdeburg

2017-08-24

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Witam Szukam Traktorzysty z kategoria T, praca na farmie w Niemczech. Obowiązki:- Jazda ciągnikiem rolniczym z przyczepą, - Prace porządkowe i pomocnicze przy załadunku, - Utrzymywanie ciągnika w należytym porządku.

Wymagania:

Wymagania:- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - Czynne prawo jazdy kategorii T, - Umiejętność jazdy ciągnikiem z przyczepą, - Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy, - Gotowość do pracy po 10 godzin dziennie; mile widziany własny środek transportu;- motywacja i chęć pracy w weekendy i święta;- ropoczęcie pracy od zaraz;

Oferujemy:

Oferujemy:

-          umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą.

-          długoterminową współpracę

-          stawkę godzinową 9 €

-          możliwość pobierania zaliczek

-          dodatki świąteczne oraz urlopowe

-          zakwaterowanie

-          pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach

-          opiekę polskiego koordynatora

-          wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

-           dogodny system urlopowy;

Aplikację (CV zawierające szczegółowy opis doświadczenia ) proszę wysyłać na adres email: APLIKUJ

+491706313451

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>