Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Komisjoner – kompletowanie zamówień

German Polish Job Center Sp. J.

Landshut

2017-08-23

Nr referencyjny: 169/KOMMER/DE/17

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu poszukuje dla swojego Klienta do magazynów logistycznych na południu Niemiec w okolicach Landshut kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Niemcy, Landshut

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień wg listy

- kontrola jakości

- komisjonowanie i pakowanie owoców i warzyw

- przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się

- dobra kondycja fizyczna, siła i wytrzymałość

- gotowość do pracy na nocną zmianę

Mile widziane:

- posiadanie własnego samochodu osobowego

Oferujemy:

- stawka wzrastająca od 10 €/godz. brutto do 11 € po 6 miesiącach pracy

- bezpłatny bus pracowniczy

- dodatek paliwowy w wys. 6 € netto za każdy dzień pracy – dla kandydatów z samochodem

- praca na nocną zmianę (dodatki 25% w godzinach od 22 do 3-ej)

- dodatki za pracę w niedzielę

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (do zapłaty we własnym zakresie)

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

W celu aplikacji prosimy o przesłanie dokumentów na adres: APLIKUJ

lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi : 42 207 09 70

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!