Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Komisjoner owoców - Niemcy

klient GoWork.pl

Frankfurt nad Menem

2017-08-23

P.I.N. Personal. Dla naszego klienta - firmy z branży spożywczej poszukujemy pracowników na stanowisko komisjoner. Praca polega na komisjonowaniu warzyw i owoców za pomocą monitora (displaya).

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Nr referencyjny: 587687

Obowiązki:

  • Zakwaterowanie
  • Umowę  na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • Opiekę koordynatora
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pewna i stalą pracę

Wymagania:

  • Doświadczenie jako komisjoner
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy:

  • Frankfurt nad Menem

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!