Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Spawacz TIG - zbiorniki

Human Resources Poland Sp z o.o.

Holandia

2017-08-23

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

Poszukujemy spawaczy TIG do spawania zbiorników i silosów do przemysłu spożywczego i chemicznego. Kontrakt jest na długi okres.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 520 euro netto/40h
  • zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • kontrakt holenderski.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!