Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Pracownik produkcji - pakowanie czekoladek

Human Resources Poland Sp z o.o.

Vessen

2017-08-23

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Vessen (Holandia)

Obowiązki:

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób do prac produkcyjnych. Do obowiązków pracowników należy:

  • pakowanie i przepakowywanie wyrobów czekoladowych na linii taśmowej
  • przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • firmowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy i z powrotem
  • pełne ubezpieczenie
  • wynagrodzenie zawsze na czas - rozliczanie na konto bankowe co 4 tygodnie
  • wygodny internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie pasów wypłat czy rozliczeń
  • zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu pracy
  • opiekę polskich koordynatorów
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • transport z Polski do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!