Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Porcjowanie serów / Barneveld, Holandia

Human Resources Poland Sp z o.o.

Barneveld

2017-08-23

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

KRAZ 1145

Miejsce pracy: Barneveld (Holandia)

Obowiązki:

  • porcjowanie i pakowanie serów
  • kontrolowanie jakości serów oraz opakowań
  • obsługa maszyn pakujących
  • praca w temperaturze ok. 10°C

Wymagania:

  • wysłania CV
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • motywacji do pracy
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę 10,31 euro brutto na godzinę
  • możliwość wyjazdu w parach
  • zakwaterowanie firmowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • transport do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!