Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Pakowanie ulotek / Meppel, Holandia

Human Resources Poland Sp z o.o.

Meppel

2017-08-23

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

KRAZ 1145

Miejsce pracy: Meppel (Holandia)

Obowiązki:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją ulotek
  • układanie i pakowanie ulotek reklamowych
  • prosta praca nie wymagająca wcześniejszego doświadczenia

Wymagania:

  • gotowości do pracy na dwie zmiany
  • chęci do pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • stawka: 9,04 € brutto
  • możliwość wyjazdu w parach
  • pomoc w dopilnowaniu wszystkich formalności
  • możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • internetowy profil pracownika
  • firmowe zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!