Podziel się swoją opinią o pracodawcy. Sprawdź jak to komentują inni i zostaw swoją opinię - Twoja opinia ma znaczenie. więcej >>

Opiekun do osoby starszej w Niemczech

Gowork.pl

Limburg an der Lahn

2017-08-21

Zgłoś się do nas i pracuj, jako
Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
Zapisz się >
3 tygodnie

 
Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy
 

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

 

Opiekun do osoby starszej w Niemczech

Nr referencyjny: NIEM_289A

Nasz podopieczny:
 

Miejsce i data wyjazdu: Limburg an der Lahn

Opieki potrzebuje: Pan Edmund (rocznik 1929, 55 kg, 165 cm wzrostu)

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekuna dla starszego Pana Edmunda mieszkającego wraz z żoną w okolicach Limburg an der Lahn.

Podopieczny jest miłym, 88-letnim, starszym Panem, która z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu. Potrzebuje też dużo i wsparcia i zrozumienia ze strony opiekunki. Jest osobą leżącą - potrzebuje pomocy by wstać. Ma stały cewnik i odżywia się sondą. Przychodzi do niego opiekun środowiskowy.

Obowiązki:
 

Do obowiązków opiekuna będzie należało prowadzenie domu, drobne czynności porządkowe, robienie zakupów a także przygotowywanie posiłków.

Podopieczny potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy podczas ubierania. Dodatkowo opróżnianie woreczka na mocz, zmiana pielucho - majtek oraz towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Wymagania:
 

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, doświadczenia zwłaszcza z osobami leżącymi i zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydat musi być osobą niepalącą, dodatkowo mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:
 

  • Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5945 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 97612 ofert pracy. Sprawdź!