Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz opinię o swoim pracodawcy i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Opiekun Pary Seniorów

Gowork.pl

Landau in der Pfalz

2017-08-20

Opiekun Pary Seniorów

Nasz podopieczny:

Praca w okolicach Landau in der Pfalz

Pani Lucia i Pan Ludwig są w dobrej kondycji fizycznej poruszają się samodzielnie ale jedna z osób ma demencję, a druga ma problemy ze słuchem.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekuna należy głównie prowadzenie domu, robienie zakupów i gotowanie. Dodatkowo pomoc podopiecznym w podstawowych czynnościach związanych z higieną i ubieraniem/rozbieraniem.Wymagania:

Poszukujemy osób z dostateczną znajomością języka i z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowaniem w powierzone obowiązki.Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1200 euro nettoOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 5085 oraz imię i nazwisko oraz województwo

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Pomóż 2 mln osób szukającym opinii o pracodawcach - Dodaj swoją opinie więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99659 ofert pracy. Sprawdź!