Podziel się swoją opinią o pracodawcy. Sprawdź jak to komentują inni i zostaw swoją opinię - Twoja opinia ma znaczenie. więcej >>

Praca w roli Opiekunki dla pana Alberta

Gowork.pl

okolice Dortmundu

2017-08-20

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Praca w roli Opiekunki dla pana Alberta

Nr referencyjny: NIEM_1134A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Dortmundu

Podopieczny choruje na demencję, przez co ma problemy z pamięcią i czasami bywa rozkojarzony. Senior potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach.  

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie pomoc w ubieraniu się, pielęgnacji ciała oraz towarzyszenie w wizytach lekarskich.

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów. Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami w podeszłym wieku oraz zaangażowania w wykonywaną pracę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy. Oferujemy:

Od Kandydatek oczekujemy minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami w podeszłym wieku oraz zaangażowania w wykonywaną pracę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7176 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Pomóż innym w znalezieniu idealnego pracodawcy - Dodaj opinie o pracodawcy więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99942 ofert pracy. Sprawdź!