Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pani Sophie potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

2017-08-18

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_935A

Nasz podopieczny:

Seniorka potrzebuje towarzystwa oraz opieki. Pani porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na stwardnienie rozsiane oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego korzysta z pielucho – majtek.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki będzie należała pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach. Czynności pielęgnacyjne oraz zmiana pielucho-majtek. Seniorka potrzebuje również pomocy przy przechodzeniu z wózka na łóżko.

Dodatkowym obowiązkiem będzie prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, sprzątanie oraz robienie zakupów.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Mile widziane referencje oraz dodatkowe kursy.

Oferujemy:

  • zarobki - 1200 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7126 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Pomóż innym w znalezieniu idealnego pracodawcy - Dodaj opinie o pracodawcy więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101561 ofert pracy. Sprawdź!