Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opieka nad starszymi osobami, Niemcy

Gowork.pl

Marktoberdorf

2017-08-17

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Opieka nad starszymi osobami, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_133A

Nasz podopieczny:

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla 55-letniej Pani Mariny, która mieszka w Marktoberdorf.

Nasza podopieczna jest ogólnie w dobrym stanie psychicznym, jest samodzielna, ale trzeba ją pilnować i wymaga dużo uwagi. Jest po udarze, dlatego potrzebuje pomocy przy czynnościach domowych oraz przy ubieraniu i rozbieraniu.

Obowiązki:

Do obowiązków należeć będą głównie czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, czyli: sprzątanie domu, gotowanie, pranie i prasowanie.Wymagania:

Do obowiązków należeć będą głównie czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, czyli: sprzątanie domu, gotowanie, pranie i prasowanie.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (pokój z tv, komputerem i internetem), legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5596 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99942 ofert pracy. Sprawdź!