Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opiekunka do osób starszych, praca, Niemcy

altenbetreuung24

Moorrege

2017-08-17

Miejsce zlecenia: Moorrege

Nasz podopieczny, Pan Reinhold (84 lata, 75 kg, 172 cm wzrostu), ogólnie jest w dobrej kondycji fizycznej jak i psychicznej. Ma zaburzenia rytmu serca. Opiekuje się nim rodzina.

Nr referencyjny: NIEM_209A

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego, w które wchodzi: sprzątnie, gotowanie, prasowanie oraz pranie oraz robienie zakupów spożywczych jak i chemicznych.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy towarzyszenie mu w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. Opiekunka musi posiadać czynne prawo jazdy oraz być osobą niepalącą.

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy pracę w legalnej, polskiej firmie, pewne oferty pracy, wysokie zarobki dostosowane do znajomości języka, ubezpieczenie oraz zakwaterowanie w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5735 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Pomóż 2 mln osób szukającym opinii o pracodawcach - Dodaj swoją opinie więcej >>