Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz opinię o swoim pracodawcy i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca opiekunki w Niemczech

Gowork.pl

Lage

2017-08-16

Praca opiekunki w Niemczech

Nr referencyjny: NIEM_35A

Nasz podopieczny:

 

Pani Annemarie mieszka w Lage w kolicach Bielefeld.

Podopieczna jest osobą niesprawną fizycznie i porusza się jedynie za pomocą wózka i potrzebuje pomocy przy wstawaniu i siadaniu na niego. Ale jest osobą drobną waży jedynie 50kg i ma 140cm wzrostu. Jest po udarze, ma demencję, osteoporozę, problemy ze słuchem oraz z sercem.  

Obowiązki:

- Sprzątanie, pranie, prasowanie oraz gotowanie

- pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała, zmiana pielucho-majtek, gotowość do czuwania w nocy oraz pomoc przy jedzeniu.Wymagania:

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone obowiązki. Konieczne jest czynne prawo jazdy.Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1000 euro nettoOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 4954 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Sprawdź opinie przed rozmową o pracę - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102107 ofert pracy. Sprawdź!