Pomóż innym w znalezieniu idealnego pracodawcy - Dodaj opinie o pracodawcy więcej >>

Praca dla Opiekunów Osób Starszych

Gowork.pl

Konstancja

2017-08-16

Praca dla Opiekunów Osób Starszych

Nr referencyjny: NIEM_127A

Nasz podopieczny:

Firma GoWork poszukuje do pracy na terenie Niemiec opiekunów/opiekunki do osób starszych. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Obecnie poszukujemy opieki dla Pani Mathildy, która mieszka w Konstancji wraz ze swoim mężem. Ma problemy z poruszaniem się dlatego korzysta z chodzika oraz wózka inwalidzkiego. Choruje na demencje.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, czyli: zakupy, gotowanie, pranie i sprzątanie domu. Oprócz tego obsługa wózka inwalidzkiego, ubieranie i rozbieranie podopiecznego, pomoc przy jedzeniu, kąpielach i zmiana pielucho - majtek. Opiekunka musi być również gotowa aby czuwać przy chorej w nocy.Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy doświadczenia w opiece z osobami starszymi, znajomości języka na poziomie dobrym, prawa jazdy nie są wymagane.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy mieszkanie w miejscu pracy, wyżywienie, stałe wynagrodzenie, dobre warunki socjalne, ubezpieczenieOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5515 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Podziel się swoją opinią o pracodawcy. Sprawdź jak to komentują inni i zostaw swoją opinię - Twoja opinia ma znaczenie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99751 ofert pracy. Sprawdź!