Pomóż 2 mln osób szukającym opinii o pracodawcach - Dodaj swoją opinie więcej >>

Praca dla opiekunki osoby starszej, Pani Agnes 88 lat

Gowork.pl

Nettetal

2017-08-15

Praca dla opiekunki osoby starszej, Pani Agnes 88 lat

Nasz podopieczny:

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami wszystkich zainteresowanych pracą za granicą, ze znajomością języka niemieckiego.

 

Pani Agnes porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Podopieczna ma chorobę nowotworową.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz pomoc przy higienie ciała, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do opieki w ciągu nocy.Wymagania:

Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dostateczną znajomością języka.Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.

Wynagrodzenie: 1050-1080 euro nettoOsoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 2887

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz opinię o swoim pracodawcy i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami - Dodaj opinie o firmie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100420 ofert pracy. Sprawdź!