Podziel się swoją opinią o pracodawcy. Sprawdź jak to komentują inni i zostaw swoją opinię - Twoja opinia ma znaczenie. więcej >>

Praca u Pani Ilse w Niemczech

Gowork.pl

Brahlstorf

2017-08-14

Praca u Pani Ilse w Niemczech

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Brahlstorf

 

Pani Ilse fizycznie jest sprawna i samodzielna. Ma demencję wiec utrudniona jest komunikacja, poza tym ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

Miejsce delegacji: Brahlstorf

 

Pani Ilse fizycznie jest sprawna i samodzielna. Ma demencję wiec utrudniona jest komunikacja, poza tym ma problemy z nietrzymaniem moczu.Wymagania:

Opieka to głównie pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz zmiana pielucho-majtek.

Dodatkowo czynności związane z prowadzeniem domu czyli, sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.Oferujemy:

Od kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz zaangażowania w oraz pracę. Czynne prawo jazdy.Ubezpieczenie, odprowadzane składki ZUS

Wynagrodzenie do 1300 euro miesięcznie.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Pomóż innym w znalezieniu idealnego pracodawcy - Dodaj opinie o pracodawcy więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102130 ofert pracy. Sprawdź!