Pomóż innym w znalezieniu idealnego pracodawcy - Dodaj opinie o pracodawcy więcej >>

Pan Alfred poszukuje opiekunki

Gowork.pl

Querfur

2017-08-14

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nasz podopieczny:

Miejsce delegacji: Querfur

Podopieczny ma 86lat, ma 180cm wzrostu i 80kg wagi.

Porusza się za pomocą chodzika i potrzebuje pomocy przy wstawaniu.

Ma demencję, problemy z sercem oraz problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

  • Sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie
  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała
  • Zmiana pielucho-majtek
  • Gotowość do opieki w ciągu nocy

Wymagania:

Wymagana jest dostateczna znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.

Oferujemy:

Stawka miesięczna to 1000 euro netto dodatkowo zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie u podopiecznego oraz wyżywienie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4509

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz opinię o swoim pracodawcy i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami - Dodaj opinie o firmie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100420 ofert pracy. Sprawdź!