Pomóż 2 mln osób szukającym opinii o pracodawcach - Dodaj swoją opinie więcej >>

Szukamy opiekunki dla pana Reinharda

Gowork.pl

Ellscheid

2017-08-11

Szukamy opiekunki dla pana Reinharda

Nr referencyjny: NIEM_99A

Nasz podopieczny:

GoWork to dynamicznie rozwijająca się firma rekrutacyjna oraz szkoleniowa w Polsce. Dzięki naszej pomocy, rocznie setki osób bezrobotnych znajdują pracę w charakterze opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla  82-letniego Pana Reinharda, który mieszka w Ellscheid. Ma 165 cm wzrostu i waży 95 kg. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego i potrzebuje wsparcia przy wstawaniu.

Pan Reinhard ma problemy z sercem (choruje na nadciśnienie), ma również cukrzycę. Obecnie opiekuje się nim opiekunka.

Obowiązki:

Głównie to pomoc podopiecznemu w ubieraniu i rozbieraniu, jedzeniu, kąpielach, czuwanie przy nim w nocy a także zmiana pielucho-majtek.

Oprócz tego zajmowanie się domem, robienie zakupów i jazda samochodem.Wymagania:

Wymagamy dobrej znajomości języka, doświadczenia, prawa jazdy, zaangażowania w pracę.Oferujemy:

Zapewniamy zorganizowanie dojazdu do i z Niemiec, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5506 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Podziel się swoją opinią o pracodawcy. Sprawdź jak to komentują inni i zostaw swoją opinię - Twoja opinia ma znaczenie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99751 ofert pracy. Sprawdź!