Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Malarz x 2 , wykończenia , wysokie zarobki

sky Personal

Ingolstadt

2017-09-15

Niemiecka Firma sky Personal poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY malarz, spachlarz, monter płyt karton-gips, tapeciarz, tynkarz)

  • zarobki 10,35 €/h Brutto + 50€ Dieta Netto zatrudniając pracownika bezpośrednio przez Firmę sky Personal,

dodatkowo:

  • premia startowa100 € juz po trzech dniach pracy
  • premia miesieczna, po przepracowanym miesiącu nastepna premia w wysokosci 100 €.
  • premia polroczna 500 €
  • Zatrudnienie przez polskiego pośrednika: 10,35€/h Brutto + 40€ Dieta

Miejsce pracy: INGOLSTADT

Obowiązki:

  • wykonywanie prac wykończeniowych wnętrz
  • malowanie pomieszczeń i elewacji
  • tapetowanie
  • wykonywanie tynków cementowych oraz gipsowych
  • przgotowanie powierzchni pod dalsze prace
  • gruntowanie, szpachlowanie
  • lakierowanie drzwi, ram okiennych, okien
  • montaż płyt karton-gips
  • montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych

Wymagania:

  • conajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie na stanowisku pracownika budowlanego
  • sumienność, dokładność
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • umiejetność pracy samodzielnej jak i w grupie
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • czytelny i atrakcyjny system premiowy
  • bezpieczną, stabilna i legalną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
  • niemieckie ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • długoterminowe kontrakty
  • praca na pełny etat z moliwością nadgodzin
  • organizację zakwaterowania na terenie Niemiec
  • wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą

Kandydatów prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail:

j.mucha(a)sky-personal.de

Dziękujemy za przesłane aplikacje!

Julita Mucha

Mobil:   0049 1590 45 27 279

www.sky-personal.de

Inh. Alexander Geworsky

Hauptstraße 93

D-33378 Rheda-Wiedenbrück

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>