Opiekunka osób starszych z doświadczeniem

Gowork.pl

Nußloch

2017-07-26

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_1235A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy doświadczonej Opiekunki dla pani Lisy. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na depresję oraz ma problemy sercowo – naczyniowe.

Pani Lisa mieszka ze swoim ukochanym psem, który od zawsze jest jej oddanym kompanem. Podopieczna bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Ma ogromną wiedzę życiową, którą bez problemu dzieli się z innymi.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
  • Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu
  • Robienie zakupów, sprzątanie oraz pranie
  • Prowadzenie samochodu na terenie Niemiec

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie (mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na depresję)
  • Dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6995 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106908 ofert pracy. Sprawdź!