Poszukujemy opiekunki dla osoby starszej

Gowork.pl

Amberg

2017-07-27

Nr referencyjny: NIEM_88A

Nasz podopieczny:

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla Pani Elfriede, która mieszka w Amberg. Podopieczna choruje na niewydolność serca, ma też kłopoty z pamięcią i często jest zdezorientowana. Ze względu na problemy ruchowe porusza się za pomocą chodzika i wymaga asekuracji w codziennych czynnościach. W opiece pomaga rodzina.

Obowiązki:

Do zadań opiekunki należeć będzie robienie zakupów, pranie, prasowanie oraz jazda samochodem, dlatego ważne, aby osoba sprawująca opiekę posiadała czynne prawo jazdy. Dodatkowymi czynnościami będą kąpiele, ubieranie i rozbieranie podopiecznego, pomoc w dojściu do toalety a także czuwanie w nocy. Należy także towarzyszyć podopiecznemu w wizytach kontrolnych u lekarza.

Wymagania:

- czynne prawo jazdy

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi

- chęci do pracy oraz dyspozycyjności

- znajomości języka na poziomie dobrym

Oferujemy:

- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki

- legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie

- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5488 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108037 ofert pracy. Sprawdź!