Potrzebna opieka dla Pani Helgi, Niemcy

Engeldaheim

Schelklingen

2017-07-27

 

 

 

 

Miejsce zlecenia: Schelklingen

Pani Helga (80 lat, 50 kg, 155 cm wzrostu). Sama wstaje i sama porusza się po domu jak i na zewnątrz. Czasami zapomina o niektórych rzeczach. Choruje na nadciśnienie i niewydolność serca.

 

Potrzebna opieka dla Pani Helgi, Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_207A

Obowiązki:

Głównie jest to pomoc seniorce przy prowadzeniu domu, dbanie o ład i porządek oraz przygotowywanie posiłków.

Oprócz tego starsza Pani potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności tak jak mycie i higienie ciała. Opiekunka będzie musiała czuwać przy niej w nocy.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece oraz czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie (pokój z tv i internetem), wynagrodzenie w wysokości 1050 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5759 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)