Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

Gowork.pl

Hamburg

2017-07-26

Nr referencyjny: NIEM_672A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebują seniorzy, małżeństwo Brygida i Peter, mieszkający w domu w okolicach Hamburga. Jedno z nich porusza się na wózku inwalidzkim, drugie korzysta z balkonika.

Obowiązki:

Opiekunka głównie ma za zadanie prowadzić dom, dbać o czystość, przygotowywać posiłki oraz zajmować się robieniem zakupów.

Seniorzy potrzebują również pomocy przy kąpielach, ubieraniu się. Opiekunka będzie również towarzyszyć seniorom w wizytach u lekarza a także czuwać przy nich w nocy.

Wymagania:

  • oczekujemy dobrej znajomości języka
  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
  • empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
  • mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy
  • opiekunka musi być osobą niepalącą (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6768 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."