Praca w Niemczech dla opiekunki

Gowork.pl

Metelsdorf

2017-07-23

Nr referencyjny: NIEM_229A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Metelsdorf

Pani Silvia ma 58 lat, 168 cm, 65kg. Mieszka wraz z mężem w domku jednorodzinnym w miejscowości Metelsdorf. Posiadają duży ogród z oczkiem wodnym.

Pani jest całkowicie leżąca, porusza się jedynie za pomocą wózka inwalidzkiego. Choruje na stwardnienie rozsiane.

Obowiązki:

Podopiecznej trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, ubieraniu oraz asystować podczas korzystania z toalety. Oprócz tego przenosić Panią z wózka na łóżko oraz czuwać przy chorej w nocy. Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków oraz dbanie o utrzymanie czystości w domu.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą, w podeszłym wieku lub z osobą całkowicie leżącą
  • miłe usposobienie, cierpliwość
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5794 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107035 ofert pracy. Sprawdź!