Opiekunka dla Seniora – GoWork.pl

Gowork.pl

okolice Remscheid

2017-07-23

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_1206A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do Nas i rozpocznij pracę jako Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec! Czekamy na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Claudii. Seniorka mieszka sama w domku jednorodzinnym w okolicach Remscheid. Podopieczna jest po wylewie oraz ma początki demencji. Porusza się z balkonikiem lub laską. Pani Claudia jest bardzo towarzyska i serdeczna.

Obowiązki:

Wspólne spędzanie wolnego czasu (oglądanie zdjęć/TV, spacery, rozmowy, gra w karty), pomoc w ubieraniu się, myciu oraz czynnościach toaletowych. Dodatkowo Opiekunka będzie gotowała i nastawiała pranie.

Wymagania:

Opiekunka musi być osobą niepalącą, znać minimum komunikatywnie język niemieckie oraz podsiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane są referencje z poprzednich miejsc pracy oraz prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 3499 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106740 ofert pracy. Sprawdź!