Praca za granicą w charakterze opiekunki do osób starszych

Gowork.pl

Kilonia

2017-07-24

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_270A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: okolice Kiloni, wyjazd na 3 miesiące

Opieki potrzebuje Pani Anna (91 lat). Chora potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i wstawania, na co dzień korzysta z chodzika. Z racji swojego wieku potrzebuje również pomocy przy prowadzeniu domu.

Obecnie seniorką opiekuje się rodzina.

Obowiązki:

Prowadzenie gospodarstwa domowego:

  • Gotowanie i zakupy
  • Prasowanie
  • Sprzątanie domu

Pomoc podopiecznej:

  • W ubieraniu i rozbieraniu
  • Higienie ciała (kąpiele, prysznic)
  • Dojściu do toalety
  • Oraz czuwanie w nocy

Wymagania:

  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • Dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie około 1000 euro netto miesięcznie
  • pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
  • gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
  • pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5894 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108117 ofert pracy. Sprawdź!