Pani Anna potrzebuje opiekunki

Engeldaheim

Monachium

2017-07-23

Nasza podopieczna mieszka w swoim domu, w okolicach Monachium (92 lata, 50 kg, 160 cm wzrostu). Jest w dobrym stanie zdrowia, porusza się sama przy chodziku.

Do Pani przychodzi opiekunka.

Nr referencyjny: NIEM_865A

Obowiązki:

Seniorka potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności takich jak: ubieranie i rozbieranie, dbanie o higienę ciała, pomoc w czynnościach toaletowych, wstawania do Pani w nocy.

Dodatkowo pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, dbanie o ład i porządek, robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

  • Kobieta z doświadczeniem;
  • Osoba niepaląca (warunek konieczny);
  • Mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy;
  • Język na poziomie dobrym;

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem), dobre stawki uzależnione od znajomości języka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7039 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)