Potrzebna opiekunka dla seniorki, Niemcy

Gowork.pl

Frankfurt nad Menem

2017-07-22

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_312A

Nasz podopieczny:

Miejsce zlecenia: Frankfurt nad Menem

Opieki wymaga: Pani Christina, 96 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg, II stopień niepełnosprawności.

Pani należy pomagać przy wstawaniu i przemieszczaniu się, opiekunka będzie prowadzić wózek inwalidzki z Panią.

Obowiązki:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach: ubieranie i rozbieranie podopiecznej, pomoc w dojściu do toalety, transfer z wózka na łóżko, kąpiele oraz higiena ciała.

Przygotowywanie posiłków dla Pani.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w opiece
  • Podstawowej znajomości języka
  • Zaangażowania, cierpliwości, pogodnego usposobienia
  • Braku nałogów

Oferujemy:

  • Zarobki 1000 euro miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5991 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107035 ofert pracy. Sprawdź!