Pani Irmgard pilnie potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Neuruppin

2017-07-22

Pani Irmgard pilnie potrzebuje opiekunki

Nr referencyjny: NIEM_134A

Nasz podopieczny:

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miejsce zlecenia: Neuruppin

Nasza podopieczna Pani Irmgard ma 85 lat, problemy z poruszaniem się i korzysta z chodzika oraz wózka inwalidzkiego. Oprócz tego choruje na niewydolność serca i reumatyzm.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przy myciu i przy kąpieli pod prysznicem. Oprócz tego gotowanie, prasowanie, pranie, zakupy, sprzątanie domu oraz jazda samochodem z podopiecznąWymagania:

Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka, czynnego prawa jazdy, doświadczenia, cierpliwości i zaangażowania.Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, premię za szybki wyjazd, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5589 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106740 ofert pracy. Sprawdź!