Potrzebna opiekunka dla Pani Julii

Gowork.pl

Augsburg

2017-07-21

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_959A

Nasz podopieczny:

Podopieczna choruje na demencję oraz jest po udarze. Ma problemy z chodzeniem, w domu korzysta z wózka inwalidzkiego lub chodzika, na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Pani Julia ma również problemy z nietrzymaniem moczu oraz z nadciśnieniem. Seniorka niedosłyszy.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc w czynnościach toaletowych i pielęgnacyjnych, pomoc przy kąpieli, ubieranie/rozbieranie, zmiana pielucho – majtek, pomoc podopiecznej przy przejściu z łóżka na wózek inwalidzki, w razie potrzeby czuwanie przy seniorce w nocy.

Dodatkowo opiekunka będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku w domu, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:

- minimum dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje)

- dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie. Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu. Zarobki od 1200 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7195 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106991 ofert pracy. Sprawdź!