Pan Olaf potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Ettlingen

2017-07-19

Pan Olaf potrzebuje opiekunki

Nr referencyjny: NIEM_373A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Olafa (90 lat).

Miejsce zlecenia: okolice Ettlingen, Niemcy.

Starszy Pan z racji swojego wieku potrzebuje pomocy przy chodzeniu oraz nie radzi sobie z prowadzeniem domu. Jego stan psychiczny jest w normie.

Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie domu.

A także: opróżnianie woreczka na mocz, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, czuwanie w nocy.Wymagania:

Osoba na stanowisko opiekunki musi być kobietą, znać język na poziomie minimum dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1050 euro netto miesięcznie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6141 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 110653 ofert pracy. Sprawdź!