Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz opinię o swoim pracodawcy i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Szwaczka

Perfect Job

Staszów

2017-08-21

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów z Polski, właściciela zakładu produkującego odzież położonego w Staszowie poszukujemy 5 osób osoby do pracy na stanowisku:

Szwaczka
Miejsce pracy: Staszów

Obowiązki:

- szycie ubrań specjalistycznych i roboczych

Wymagania:

- podstawowa umiejętność szycia

- wykształcenie zawodowe

- dokładność i sumienność

- motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

- wynagrodzenie: 2000 zł brutto + dodatek w postaci akordu współzależnego

- premie kwartalne zależne od wyników

- praca od zaraz

- narzędzia pracy: maszyny szwalnicze JUKI, PFAFF, itp.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane w ze zdjęciem).

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Pomóż innym w znalezieniu idealnego pracodawcy - Dodaj opinie o pracodawcy więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99942 ofert pracy. Sprawdź!