Poszukujemy Opiekunki dla 93 – letniego pana Edgara

altenbetreuung24

Kolonia

2017-07-18

Senior choruje na nowotwór oraz demencję. Ma trudności z poruszaniem się, korzysta z wózka inwalidzkiego i balkonika. Podopieczny ma również problemy z nietrzymaniem moczu. Aktualnie seniorem opiekuje się rodzina.

Nr referencyjny: NIEM_1132A

Obowiązki:

·         Transfer z łóżka na wózek

·         Pomoc w jedzeniu

·         Pielęgnacja ciała oraz mycie (w tym również zmiana pielucho –majtek)

·         Pomoc w ubieraniu

·         Wizyty lekarskie

·         Gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów

Wymagania:

Oczekujemy gotowości podjęcia pracy na minimum 2 miesiące, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w pracy z osobami chorymi (mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na nowotwór). Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         Legalną i bezpieczną pracę

·         Ubezpieczenie oraz składki ZUS

·         Opłacony przejazd do i z Niemiec

·         Wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy

·         Wynagrodzenie w wysokości 1200 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7390 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 110036 ofert pracy. Sprawdź!