Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Fizyk medyczny lub student fizyki medycznej

CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Warszawa

2017-09-21

www.ctl.com.pl

Miejsce pracy: siedziba firmy CTL - Centrum Techniki Laserowej - LASERINSTRUMENTS - Sp. z o.o.

Warszawa Ursus, ul. Wiosny Ludów 49

Nr referencyjny: CTL-PH_A08052034

Zadania dla kandydata:

  • Obsługa laserów medycznych, kosmetologicznych i fizjoterapeutycznych. Udział w szkoleniach klientów,
  • Prezentacja wyrobów medycznych na wystawach i targach,
  • Wsparcie działu produkcji i działu sprzedaży,
  • Aktualizacja lub tworzenie nowych ofert handlowych, instrukcji obsługi, procedur zabiegowych,
  • Archiwizacja dokumentacji produkcyjnej, szkoleniowej, serwisowej.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:

  • Wykształcenie: wyższe lub niepełne wyższe (student) kierunek/specjalność: fizyka medyczna, fizyka,
  • Umiejętności: znajomość programów z pakietu Microsoft Office,
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane, możliwy jest również płatny staż zawodowy,
  • Znajomość języków obcych: mile widziana znajomość j. ang lub j. niem poziom: B2 lub B1.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze: pełen etat lub część etatu lub inną formę - do uzgodnienia,
  • Jednozmianowy czas pracy, zadaniowo-premiowy system wynagradzania,
  • Wysokość wynagrodzenia brutto od 2800 do 3500,
  • Dodatkowo - premia zadaniowa do 100%,
  • Możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać

pod jednym z trzech numerów telefonów: 22 867-88-01 lub 502-470-049 lub 500-100-124

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108922 ofert pracy. Sprawdź!