Podejmij pracę jako Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec!

Gowork.pl

Krefeld

2017-07-13

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_1181A

Nasz podopieczny:

Naszym podopiecznym jest pan Bernard, który mieszka w okolicach Krefeld. Pan Bernard jest po wylewie, porusza się na wózku inwalidzkim oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Do seniora przychodzi lekarz.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu
  • Zmiana woreczka na mocz oraz pielucho – majtek
  • Pomoc w przejściu z wózka na łóżko
  • Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi
  • Brak nałogów oraz dobry stan zdrowia
  • Gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zarobki - 1000 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 2419 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!