Opiekunka z doświadczeniem dla pani Brigitte

altenbetreuung24

Bosau

2017-07-13

Seniorka mieszka sama w domku jednorodzinnym w okolicach Bosau. Pani Brigitte choruje na nowotwór oraz Parkinsona. Podopieczna jest w stosunkowo dobrej kondycji psychicznej, miewa jednak czasem stany depresyjne. Seniorka porusza się samodzielnie lub przy pomocy balkonika.

Nr referencyjny: NIEM_1095A

Obowiązki:

Podopieczna większość czynności wykonuje samodzielnie potrzebuje tylko wsparcia oraz towarzystwa. Opiekunka będzie odpowiedzialna za organizowanie czasu: wspólne spacery, zakupy, oglądanie TV. Opiekunka również będzie pomagała seniorce w myciu i pielęgnacji ciała.

Dodatkowo Opiekunka będzie prowadziła dom, gotowała oraz opiekowała się psem podopiecznej.

Wymagania:

·         Czynne prawo jazdy

·         Znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w pracy z osobami chorymi

·         Pogodne i otwarte usposobienie

·         Tolerowanie zwierząt domowych

Oferujemy:

·         Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech

·         Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju

·         Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

·         Indywidualny dobór ofert

·         Jasne zasady współpracy

·         Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

·         Opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 4975 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)