Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Specjalista do spraw opakowań i pakowania

CTL - Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS Sp. z.o.o

Warszawa

2017-09-21

www.ctl.com.pl

Miejsce pracy: siedziba CTL - Centrum Techniki Laserowej - LASERINSTRUMENTS - Sp. z o.o.

Warszawa Ursus, ul. Wiosny Ludów 49

Nr referencyjny: CTL-PH_A08052033

Zadania dla kandydata:

  • Doskonalenie lub aktualizacja istniejących rysunków opakowań podzespołów laserowych i laserów,
  • Optymalizacja sposobów i technik pakowania i etykietowania podzespołów laserowych i laserów dla medycyny, przemysłu, techniki pomiarowej, renowacji zabytków,
  • Projekty nowych opakowań i optymalizacja kosztów ich zakupów lub wytwarzania we własnym zakresie lub w kooperacji,
  • Prowadzenie magazynku opakowań, etykiet do opakowań i elementów do produkcji opakowań,
  • Pakowanie i etykietowanie, wyprodukowanych podzespołów i wyrobów.

Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:

  • Wykształcenie: wyższe lub niepełne wyższe kierunek/specjalność: logistyka/grafika,
  • Znajomość programów: RHINO lub AutoCad lub Corel Draw lub ...,
  • Uprawnienia: kwalifikacje zdobyte w okresie zatrudnienia,
  • Wyczucie gustu, estetyki i kultury technicznej,
  • Mile widziana znajomość j. ang. lub j. niem. lub j. ros.,
  • Znajomość norm na opakowania i transport wyrobów w opakowaniach.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze: pełen etat lub część etatu lub inną formę - do uzgodnienia,
  • Jednozmianowy czas pracy etatowej,
  • Miesięczny zadaniowo-premiowy system wynagradzania,
  • Wysokość wynagrodzenia brutto - od 2600 do 3500,
  • Dodatkowa premia zadaniowa do 100%,
  • Możliwość zakwaterowania dla osób spoza województwa mazowieckiego.

Szczegółowsze informacje o ofercie można uzyskać

pod jednym z trzech numerów telefonów: 22-867-88-01 lub 502-470-049 lub 500-100-124

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108284 ofert pracy. Sprawdź!