Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Kierowca międzynarodowy kat. B

Lucky-dip

Lublin

2017-07-03

Lucky- Dip powstało we wrześniu 2015 jako owoc wieloletniego doświadczenia w transporcie i spedycji. Firma powstała z zamiłowania do zawodu i ciągłej chęci dostarczania usług transportowych najwyższej jakości. Posiadamy szeroką bazę transportowa i odpowiedni, tabor składający się z nowych samochodów.

Obowiązki:

  • praca na trasach międzynarodowych (UE + CH ) w systemie 4/1

  • załadunek i rozładunek towarów,

  • dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku,

  • dbałość o prawidłowe wypałnienie dokumantacji transportowej

  • konserwacja i drobne naprawy pojazdu,

  • uzupełnianie kart drogowych oraz pozostałej dokumentacji,

  • dbałość o powierzone narzędzie pracy.

Wymagania:

  • poszukujemy osób doświadczonych min 6 miesiecy w transporcie miedzynarodowym samochodem cieżarowym do 3,5T

  • obywatelstwo polskie lub kartę stałego pobytu wraz z pozwoleniem na pracę umożliwiające założenie działalności gospodarczej

  • własna działalność

  • znajomość przepisów dot. czasów pracy kierowców

  • umiejętność pracy pod presją

  • poszukujemy osób odpowiedzialnych, kompetentnych i rzetelnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia pracy - praca w nowych autach Renault Master 2015r (10 paletowe) lub Iveco Daily 2016 winda , nawigacja GPS

  • dynamiczną i interesującą pracę W STABILNEJ FIRMIE Z UGRUNTOWANĄ POZYCJĄ NA RYNKU

  • możliwość rozwoju

Szczegółowe informacje udzielane są wyłącznie osobiście w siedzibie firmy :

Lucky Dip Sebastian Wajda ul. Radzymińska 326 lok 329A 05-091 Ząbki

Tel. 501 734 398 - (poniedziałek - piątek od 9.00 do 17:00) po uprzednio umówionym spotkaniu.

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>