Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Specjalista ds. planowania instalacji fotowoltaicznych

Columbus Energy S.A.

Bydgoszcz

2017-06-23

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.
Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Obowiązki:

• przeprowadzanie wizji lokalnych u klientów
• podejmowanie decyzji o doborze rozwiązań montażowych
• weryfikację jakości montażu podczas wizji pomontażowych
• współpracę z pozostałymi działami firmy w tworzeniu projektów instalacji
• profesjonalną obsługę klienta

Wymagania:

• wykształcenie techniczne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie (4 dni w terenie oraz 1 dzień praca biurowa)
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
• dobra znajomość programu CAD i arkusza kalkulacyjnego
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
• doskonałą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych), klikając w przycisk APLIKUJ.

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!