Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Malarz

Job Zone

Niemcy

2017-06-23

JOBZONE.PL to agencja pracy (Nr w KRAZ 10320) specjalizująca się rekrutacji personelu do pracy w Norwegii , Niemczech, Austrii i Irlandii.

Malarz

Miejsce pracy: budynki pod wykończenie na terenie Niemiec (różne regiony)

Obowiązki:

Wymagania:

  • Doświadczenie w danym zawodzie

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Obowiązkowa znajomość j. niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Darmowe zakwaterowanie (pokoje 1- lub 2- 0sobowe)

  • Wynagrodzenie: Malarz od 9,85€/h + od 0,50-3€/h premii

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr ref. JOB3045/17.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, wyłącznie w języku polskim na adres e-mail: APLIKUJ

lub kontakt telefoniczny: 609 461 000. Prosimy o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>