Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Kelner

Job Zone

Frankfurt nad Menem

2017-06-23

JOBZONE.PL to agencja pracy (Nr w KRAZ 10320 specjalizująca się rekrutacji personelu do pracy w Niemczech, Austrii, Norwegii i Irlandii.

Kelner

Miejsce pracy: Frankfurt

Obowiązki:

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek obowiązkowy)!

  • Doświadczenie jako kelner/ka.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie

  • Termin przyjazdu ustalany jest indywidualnie z pracodawcą

  • Wynagrodzenie: od 1350 euro netto+nadgodziny+napiwki

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr ref. JOB3044/17
oraz przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: APLIKUJ
Lub kontakt telefoniczny: 609 461 000. Prosimy o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106531 ofert pracy. Sprawdź!