Opiekunka osób starszych z doświadczeniem

Gowork.pl

Nußloch

2017-06-23

Nr referencyjny: NIEM_1235A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy doświadczonej Opiekunki dla pani Lisy. Podopieczna jest osobą mobilną. Seniorka cierpi na depresję oraz ma problemy sercowo – naczyniowe.

Obowiązki:

  • Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
  • Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu
  • Robienie zakupów, sprzątanie oraz pranie
  • Prowadzenie samochodu na terenie Niemiec

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie (mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami chorymi na depresję)
  • Dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6995 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 117543 ofert pracy. Sprawdź!